byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m² v Ostrava

Bohuslava Martinů 814/7, 708 00 Ostrava, Czechia

13 050 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 12-06-2026

Prostorné bydlení v srdci Poruby - dostupný od 12. 06. 2026

Prostorné bydlení v srdci Poruby - dostupný od 12. 06. 2026 Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. Bohuslava Martinů 814/7, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2 + 1 na adrese ul. Bohuslava Martinů 814/7 v Ostravě-Porubě, který se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Praktická dispozice, která poskytuje dostatek soukromí i pohodlí pro každodenní bydlení. Byt prochází kompletní rekonstrukci, díky které získává svěží a moderní vzhled. V celém bytě budou položeny nové PVC podlahy v elegantním šedém dekoru, které prostoru dodají čistý a jednotný styl. Součástí úprav je také zcela nová koupelna s vanou, která nabídne komfortní zázemí pro každodenní fungování. Velkou předností bytu bude také nová kuchyňská linka se vestavěnými elektrickými spotřebiči včetně myčky, která nabídne dostatek prostoru pro vaření i společné chvíle u jídla. Lokalita Bohuslava Martinů v Porubě patří dlouhodobě mezi oblíbená místa k bydlení díky dobré dostupnosti služeb, obchodů i dopravy. Vše důležité tak budete mít v pohodlné docházkové vzdálenosti. Neváhejte si domluvit prohlídku a přijďte se podívat, jak může vypadat vaše nové moderní bydlení v Porubě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

53 m²

Cena

13 050 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

12-06-2026

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

246 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Bohuslava Martinů 814/7, 708 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Francouzská 6017/61, 708 00 Ostrava, Czechia

10 450 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Francouzská 6017/61, 708 00 Ostrava, Czechia

10 450 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Španielova, 708 00 Ostrava, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy