byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m² v Kostelec nad Orlicí

Havlíčkova, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 50m²rezervováno

Pronájem byty, 49.8 m², Kostelec nad OrlicíHavlíčkova Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+kk ve zrekonstruovaném domě v Havlíčkově ulici v Kostelci nad Orlicí. Jedná se o byt s výměrou cca 50m² a nachází se v přízemí domu. Cena nájmu je 11.500,- bez elektřiny a vody, topení je zde řešeno úsporným elektrokotlem a voda se zde platí při vyúčtování Aqua Servisu. K domu patří soukromé parkoviště a travnatá plocha, kterou lze využívat. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů, provize RK je jeden nájem + DPH. Využijte jedinečné nabídky a buďte spokojenými nájemci.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

50 m²

Cena

11 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Parkování

Ano

Cena za m²

230 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Havlíčkova, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Kostelec nad Orlicí

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

K Tabulkám, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Czechia

9 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

K Tabulkám, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Czechia

9 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 61 m²

Jirchářská, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy