byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m² v Zlín

Nad Stráněmi, 760 05 Zlín, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk, 34 m2, Nad Stráněmi - Zlín

ID: 02701 Tomáš Batík & Explicit Reality Vám představují zbrusu nový byt 1+kk o velikosti 34 m 2 , určený pro první nájemníky, který se nachází v klidné části Zlína – Nad Stráněmi. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu s výtahem a nabízí komfortní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra města. Interiér je řešen velmi prakticky a zároveň moderně. Nabízí prostorný obytný pokoj s kuchyňským koutem, který je chytře dispozičně oddělený tak, aby byla kuchyň přirozeně zónovaná a nenarušovala obytnou část. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnou troubou a myčkou, což zajišťuje pohodlné každodenní fungování. Dále je k dispozici předsíň s dostatkem místa pro umístění šatních skříní či komody, takže úložný prostor tady rozhodně nechybí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Lokalita Nad Stráněmi je ideální pro ty, kteří hledají klidné a bezpečné bydlení v příjemném prostředí. Okolí je plné zeleně a nabízí spoustu možností pro procházky, běh nebo relaxaci. Přitom je v dosahu veškerá občanská vybavenost ,obchody, MHD, zdravotní středisko, pošta, restaurace i dětská hřiště. Nájemné činí 11 500 Kč měsíčně. Zálohy na energie a služby jsou stanoveny na 3 500 Kč. Vratná kauce je ve výši 15 000 Kč. Provize realitní kanceláři činí 15 000 Kč + DPH. Byt je připraven k okamžitému nastěhování. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

34 m²

Cena

11 500 Kč

Cena za m²

338 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nad Stráněmi, 760 05 Zlín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Zlín

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Štefánikova, 760 01 Zlín, Czechia

9 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Štefánikova, 760 01 Zlín, Czechia

9 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Kvítková, 760 01 Zlín, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy