Zveřejněno před 5 dny
Jeseniova 1564/67, 130 00 Prague, Czechia
14 000 Kč / měsíc
PRODÁNO. Pronájem bytu 1+1 (34 m 2 ) situovaného ve 2. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu s výtahem na Praze 3 - Žižkov. Dispozici bytu tvoří vstupní chodba, ve které je hned kuchyňka, hlavní obývací pokoj, koupelna s vanou a toaletou. Díky vysokým stropům je nad chodbou úložný prostor pod stropem. Vybavení viz. fotodokumentace, tj. kuchyňská linka, elektrický sporák, lednice s mrazákem, menší šatní skříň v pokoji. V okolí veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka tramvaje Biskupcova, ze které je možné se dostat za 4 minuty na metro Želivského. Zúčtovatelné poplatky 3.500 Kč/měsíc včetně elektřiny a plynu (topení plynové vafky) K dispozici ihned. Evidenční číslo: APE0185 Stav objektu: velmi dobrý Užitná plocha: 34,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: cihlová Podlaží: 2. z 5 Energetická náročnost: G
PRODÁNO. Pronájem bytu 1+1 (34 m 2 ) situovaného ve 2. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu s výtahem na Praze 3 - Žižkov. Dispozici bytu tvoří vstupní chodba, ve které je hned kuchyňka, hlavní obývací pokoj, koupelna s vanou a toaletou. Díky vysokým stropům je nad chodbou úložný prostor pod stropem. Vybavení viz. fotodokumentace, tj. kuchyňská linka, elektrický sporák, lednice s mrazákem, menší šatní skříň v pokoji. V okolí veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost.
V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka tramvaje Biskupcova, ze které je možné se dostat za 4 minuty na metro Želivského. Zúčtovatelné poplatky 3.500 Kč/měsíc včetně elektřiny a plynu (topení plynové vafky) K dispozici ihned. Evidenční číslo: APE0185 Stav objektu: velmi dobrý Užitná plocha: 34,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: cihlová Podlaží: 2. z 5 Energetická náročnost: G
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
34 m²
Cena
14 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Výtah
Ano
Cena za m²
412 Kč
Inzerát se nachází na adrese Jeseniova 1564/67, 130 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha