byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m² v Ostrava

Francouzská 6017/61, 708 00 Ostrava, Czechia

10 450 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 02-06-2026

Moderní oáza V Ostravě-Porubě: Váš nový domov s výhledem! - dostupný od 02. 06. 2026

Moderní oáza V Ostravě-Porubě: Váš nový domov s výhledem! - dostupný od 02. 06. 2026 Představujeme vám jedinečnou příležitost k dlouhodobému pronájmu bytové jednotky 1 + kk v srdci Ostravy-Poruby, na adrese Francouzská 6017/61. Tento pečlivě zrekonstruovaný byt v devátém patře s výtahem je přesně to, co hledáte, pokud toužíte po kombinaci stylu, komfortu a skvělé lokality. Vstupte do světlého interiéru, kde nová elektroinstalace a plastová okna zaručují pohodlí a efektivitu. Nově položené plovoucí podlahy v pokoji a předsíni dodávají prostoru moderní vzhled, kterému nelze odolat. Snová kuchyňská linka, čeká na vaše kulinářské experimenty. Vaření ještě nikdy nebylo tak příjemné. Zcela zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a upraveným obkladem a dlažbou promění každou sprchu v relaxační rituál. Představte si, jak stres dne mizí pod proudem teplé vody. Prostorný balkón nabízí místo pro ranní kávu s výhledem, který uklidňuje. Můžete zde relaxovat a pozorovat pulzující prostředí kolem vás. Nacházíte se nedaleko supermarketu, což zajišťuje snadný přístup ke všemu potřebnému. Veškerá občanská vybavenost je na dosah ruky a výborná dopravní dostupnost činí z tohoto místa ideální základnu pro váš moderní životní styl. S možností parkování přímo před domem už nikdy nemusíte řešit problém s hledáním volného místa. Neváhejte a přijďte si prohlédnout tento stylový byt – váš nový domov čeká!

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

27 m²

Cena

10 450 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

02-06-2026

Cena za m²

387 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Francouzská 6017/61, 708 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Aleše Hrdličky, 723 00 Ostrava, Czechia

8 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Horní, 700 30 Ostrava, Czechia

8 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Jičínská, 724 00 Ostrava, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy