byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m² v Karviná

Havířská 1520/30, 735 06 Karviná, Czechia

9 050 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 02-06-2026

Francouzská okna, nové podlahy a pocit skutečného domova - dostupný od 02. 06. 2026

Francouzská okna, nové podlahy a pocit skutečného domova - dostupný od 02. 06. 2026 Jsou byty, které splní požadavky. A pak jsou byty, které si zamilujete hned při vstupu. Tento byt ve třetím patře cihlového domu patří přesně do té druhé kategorie. Po rekonstrukci působí svěže, čistě a přitom si zachovává pevnost a klid, který umí nabídnout jen cihlová stavba. Dispozice s neprůchozími pokoji zajišťuje soukromí – ideální pro pár, malou rodinu i pro ty, kdo chtějí mít svůj pracovní kout oddělený od zbytku domova. V celém bytě jsou nové PVC podlahy, které sjednocují prostor a dodávají mu moderní nádech. Kuchyně je srdcem bytu – nová linka na míru je nejen krásná na pohled, ale i praktická pro každodenní život. Pokoje jsou prostorné a vzdušné. Oba mají francouzská okna se vstupem na balkon, kde si můžete dopřát ranní kávu nebo večerní chvíli klidu. Světlo tu hraje hlavní roli. Koupelna s vanou, novým obkladem a dlažbou je místem pro odpočinek – přesně taková, jakou si po dlouhém dni zasloužíte. A lokalita? Všechno, co potřebujete, je doslova na dosah – Lidl pro rychlý nákup, zastávka MHD u domu, mateřská i základní škola v blízkosti. Praktické bydlení bez kompromisů. Tady se nespojuje jen dispozice a vybavení. Tady se spojuje pocit domova s místem, kde se dobře žije.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

56 m²

Cena

9 050 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

02-06-2026

Novostavba

Ano

Balkon

Ano

Cena za m²

162 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Havířská 1520/30, 735 06 Karviná, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karviná

3 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 57 m²

tř. Osvobození 1563/36, 735 06 Karviná, Czechia

7 250 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 58 m²

tř. Osvobození 1563/36, 735 06 Karviná, Czechia

7 250 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Cihelní 1613/38, 735 06 Karviná, Czechia

7 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy