Listed yesterday

3 rooms apartment of 65m² in Kamýk

Kamýk, Ústecký, Czech Republic

19 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 20-05-2026

Pronájem bytu 2+1 65m²

Pronájem, byt 2+1 s lodžií, 65m², Praha 4 - Kamýk, ul. Zvolská Nabízím k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 2+1 s lodžií o celkové ploše 65 m² (včetně lodžie 5 m²), situovaný v 6. patře revitalizovaného a zatepleného domu v klidné části Prahy 4 – Kamýk. Velkou výhodou bytu je příjemná lodžie s výhledem do okolí a klidná lokalita plná zeleně. V bezprostředním okolí najdete kompletní občanskou vybavenost – supermarkety, restaurace, lékárnu, poštu, školy, školky i dětská hřiště. Byt je částečně zařízený a vhodný maximálně pro dvě dospělé osoby a jedno dítě. Díky praktickému dispozičnímu řešení nabízí dostatek prostoru jak pro mladý pár, tak i menší rodinu. Součástí vybavení je kuchyňská linka s plynovým sporákem, lednicí a myčkou a jídelním stolem. V obývacím pokoji zůstává sedačka, obývací stěna, psací stůl. V bytě dále zůstává předsíňová sestava, úložné skříňky. V ložnici může zůstat rám postele zn. Ikea se šuplíky (bez roštu a matrace) dle dohody. Koupelna je vybavena sprchovým koutem (pračka není součástí pronájmu). Toaleta je odděleně. Lokalita Kamýk je velmi oblíbená díky spojení městského života s blízkostí přírody. V docházkové vzdálenosti se nachází například: lesopark Kamýk a přírodní park Modřanská rokle vhodné na procházky, běh či cyklistiku, koupaliště Lhotka, sportovní areály a fitness centra, kavárny a restaurace ideální pro posezení s přáteli či rodinou. Dopravní dostupnost je výborná. Autobusová zastávka se nachází přibližně 3 minuty chůze od domu. V okolí jezdí například autobusové linky: 117, 139, 150, . Spojení zajišťuje rychlou dostupnost na metro C – Kačerov nebo Budějovická přibližně za 15–20 minut. Do centra Prahy se pohodlně dostanete zhruba do 25–30 minut podle konkrétní destinace. Měsíční náklady: nájemné + poplatky 4 400 Kč jsou rozpočítané na 2 osoby + plyn 270 Kč/ 3 měsíce. elektřina: cca 900 Kč (elektroměr bude převeden na nájemce – možné pro občany EU s trvalým pobytem). Kauce činí 35.000 Kč. Byt je k dispozici dle dohody. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

65 m²

Price

19 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

20-05-2026

Furnished

Yes

New build

Yes

Price per m²

300 Kč

Map

The listing is located at Kamýk, Ústecký, Czech Republic

Loading map