3 rooms apartment of 59m² in Ivančice

Luční, 664 91 Ivančice, Czechia

14 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+1 59m²

Pronájem bytu 2+1 s lodžií, ulice Luční, Ivančice, CP 59m² Pronájem bytu 2+1 s lodžií, Ivančice – ul. Luční. Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 2+1 s lodžií na ulici Luční v Ivančicích. Byt se nachází ve 4. patře bytového domu bez výtahu. Celková plocha bytu činí 55,3 m² + lodžie o velikosti 4 m². K bytu náleží také prostorný sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru. Byt prošel nedávnou rekonstrukcí – má zděné jádro, moderní sprchový kout a novou kuchyňskou linku. Nabízí tak příjemné a komfortní bydlení bez nutnosti dalších úprav. Je zde také šatna a velký botník / skříň v předsíni/. V domě je k dispozici kočárkárna/kolárna. Velkou výhodou je klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti (obchody, škola, školka, zdravotní služby, zastávky MHD). Výborná dostupnost do Brna. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodové bydlení v příjemném prostředí. Menší pes majitelům nevadí. Měsíční nájemné: 14 000,- Zálohy na služby, energie a internet: 6 957,- Kauce: 42 000,- Provize: 14 000,- + DPH Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

59 m²

Price

14 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Elevator

Yes

New build

Yes

Price per m²

237 Kč

Map

The listing is located at Luční, 664 91 Ivančice, Czechia

Loading map