2 rooms apartment of 57m² in Ostrava

Alšova 574/14, 708 00 Ostrava, Czechia

12 900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 02-06-2026

Moderní dvoupokojový byt po úpravách – chytré bydlení v srdci Poruby - dostupný od 02. 06. 2026

Moderní dvoupokojový byt po úpravách – chytré bydlení v srdci Poruby - dostupný od 02. 06. 2026 Nabízíme k pronájmu moderní dvoupokojový byt na adrese Alšova 574/14, Ostrava-Poruba, který se nachází ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. Byt právě prochází úpravami, díky nimž vznikne svěží a funkční bydlení odpovídající současným nárokům na komfort i styl. Dominantou bytu bude vzdušný obývací prostor propojený s kuchyní, který nabídne příjemné místo pro každodenní život i setkávání s přáteli. Samozřejmostí bude nová kuchyňská linka s elektrickými vestavěnými spotřebiči včetně myčky, která potěší každého, kdo má rád moderní a praktické řešení. Velkým benefitem je také nová koupelna s vanou, nově obložena. Toaleta zůstává samostatná, což zvyšuje komfort užívání bytu. Druhý, menší pokoj, ideální jako ložnice, je dispozičně umístěn se vstupem z obývacího pokoje. Fotografie v inzerátu jsou ilustrační a slouží pouze pro představu o dispozičním řešení bytu. Uvedené vybavení není součástí pronájmu, s výjimkou nové kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči (myčka, trouba, deska). V celém bytě bude nově položena plovoucí podlaha v šedém dekoru. Pokud hledáte svěží byt s novými prvky ve vyhledávané části Poruby, kde budete mít vše potřebné na dosah, jste na správné adrese. Uvedená cena nezahrnuje zálohy na elektřinu a plyn, každá další osoba + 770,--. Neváhejte si domluvit prohlídku a buďte mezi prvními, kdo si tento byt prohlédnou. Takové nabídky se na trhu dlouho neohřejí.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

12 900 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

02-06-2026

Elevator

Yes

New build

Yes

Price per m²

226 Kč

Map

The listing is located at Alšova 574/14, 708 00 Ostrava, Czechia

Loading map