2 rooms apartment of 50m² in Ostrava

Přívozská 1643/11, 702 00 Ostrava, Czechia

13 750 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-06-2026

Centrum, které si užijete každý den - s novou kuchyňskou linkou - dostupný od 10. 06. 2026

Centrum, které si užijete každý den - s novou kuchyňskou linkou - dostupný od 10. 06. 2026 Ráno si můžete dojít pro kávu na náměstí, večer se projít historickým centrem a přitom bydlet v místě, kde máte svůj klid. Přesně takovou kombinaci nabízí byt na ulici Přívozská v srdci Moravské Ostravy. Dům, ve kterém se byt nachází, pochází z první poloviny 20. století – období, kdy se v Ostravě stavělo s důrazem na kvalitu, proporce a nadčasový vzhled. I dnes si tak zachovává svůj charakter a přirozenou eleganci městského bydlení. Samotný byt je situován v prvním patře, což zajišťuje pohodlný přístup a činí ho ideální volbou i pro seniory nebo každého, kdo preferuje minimum schodů. Interiér působí velmi prostorně a vzdušně. Obývací pokoj je přirozeně propojený s kuchyňským koutem, což vytváří otevřený a příjemný prostor pro každodenní život. Nová, moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči zajistí jednoduchou přípravu Vaši oblíbených pokrmů. Ložnice je samostatná, takže nabízí klid a soukromí. Velkým benefitem je prostorná předsíň – místo, které často rozhoduje o pohodlí bydlení. Tady bez problému umístíte velkou skříň i další úložné prvky, aniž by byt ztratil na vzdušnosti. A lokalita? Ta je tady naprosto klíčová. V bezprostřední blízkosti najdete Jiráskovo náměstí i Masarykovo náměstí – dvě místa, kde to žije. Kavárny, restaurace, obchody, služby i kulturní vyžití máte doslova pár kroků od domu. Zároveň ale zůstává zachovaný pocit domova, kam se rádi vracíte. Tohle není jen byt v centru. Tohle je centrum jako váš každodenní standard. Nečekejte a

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

13 750 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

10-06-2026

Rural

Yes

New build

Yes

Price per m²

275 Kč

Map

The listing is located at Přívozská 1643/11, 702 00 Ostrava, Czechia

Loading map